Рерайт дипломної

Підвищення унікальності наукових текстів - необхідна умова успішного проходження антиплагіату

Щоб вийти на захист дипломної роботи потрібно спочатку її написати. Для цього вивчається наукова література, робиться аналіз, узагальнення, надаються власні пропозиції. Але нині цього вже замало. Потрібно пройти антиплагіат у виші. Причому іноді керівник навіть не захоче читати роботу, в якій низький відсоток оригінальності. Його можна зрозуміти: витрачати свій час на ознайомлення зі 100 сторінками тексту, оригінальність яких 5 чи 10% – це марнування особистого часу.

До впровадження перевірки на антиплагіаті все було простіше. Знайшов матеріал, скомпонував його, роздрукував, відніс керівникові, інколи дещо переробив – і вийшов на захист. Але сьогодні студентам додався неприємний клопіт – антиплагіат. Вони мусять вникати у нові поняття, такі як «унікальність», «оригінальність», «рерайт» і т. д.

Навіть добре і самостійно виконана дипломником робота дуже часто містить чимало плагіату, усунути який недосвідченому в питаннях роботи програм «антиплагіат» студенту досить важко і досить довго. Адже і законні цитати, і список літератури, і титульний лист, і стандартні фрази (на кшталт, «теоретичне і практичне значення отриманих результатів»), і юридичні терміни та багато іншого програма перевірки вважатиме плагіатом.

Плагіатом також будуть і фрагменти, запозичені з наукових статей, електронних підручників, дисертацій, законодавчих актів, статистичних даних, інших опублікованих в Інтернеті матеріалів. Всі вони потребуватимуть рерайту.

Якщо в магістерській роботі виявлено плагіат – вона не буде допущена до захисту в такому вигляді. В більшості випадків студента попросять переробити диплом таким чином, щоб відсоток плагіату був у межах припустимого. Після цього роботу перевірять знов. Досить часто повторна перевірка є платною. Наприклад, програми Unicheck, Strikeplagiarism не безкоштовні. Українські виші укладають з ними контракт і сплачують кошти за спеціальні умови підписки на корпоративних умовах. Використовуються вишами також і безкоштовні програми. Але перевірка такими програмами зазвичай вимагає часу. А час – це, як відомо, – також гроші.

За кордоном виявлення плагіату викликає серйозні неприємнощі – аж до відрахування з вишу, а якщо плагіат виявляється згодом – буває що плагіатори втрачають усе – посаду, кар’єру, повагу. Проте, як показують зарубіжні публікації на цю тему, плагіат існує і там. У вітчизняних же реаліях до плагіату ставляться в цілому значно спокійніше. Він часто є не тільки у роботах студентів, а й самих викладачів – поважних доцентів і професорів, власників наукових ступенів. (Уривки цієї статті вони також неодмінно скопіюють і вставлять у методички на тему як студентам слід уникати плагіату, а деякі ще й у свої наукові статті). Кандидатські і докторські дисертації, монографії, не кажучи вже про підручники, переважно містять в тій, або іншій мірі плагіат. Деякі вчені навіть і не намагаються його приховати рерайтом. Скопіював-вставив – отримав ще одну наукову публікацію. Тому всі ці люди більш терпимі й до плагіату в роботах студентів, або ж навіть раді посприяти вирішити цю проблему за певну винагороду. Але це тема для окремої статті.

Повертаючись до проблем студентів, можна порадити ретельніше обирати теми для бакалаврських чи магістерських робіт. До яких буде простіше знайти неплагіатний матеріал – тобто який не «світитиметься» як неунікальний текст в програмах анти плагіату та не потребуватиме рерайту.

Також не варто дуже затягувати початок роботи над дипломом, щоб можна було без поспіху знайти унікальний матеріал та написати гарну роботу, а при необхідності – встигнути зробити її рерайт. Проте студенти, як відомо, майже усі тягнуть до останньої ночі. І часу на роботу над дипломом вже майже не залишається. Доводиться швидко ліпити дипломну роботу, а потім в останню мить шукати хто швидко зробить її рерайт.

За допомогою рерайту можна успішно пройти антиплагіат. Це ефективний метод усунення плагіату. Рерайт представляє собою переписування неоригінального тексту іншими словами, реченнями, абзацами. Корисно також додавати в рерайт новий унікальний матеріал.

Існують три види рерайту – синонімайзинг, класичний і глибокий рерайтинг.

При синонімайзингу слова замінюються на синоніми за допомогою спеціальних програм – синонімайзерів. Ці програмні засоби до сьогодні не дуже досконалі. У підсумку отримується не дуже читабельний текст. Проте чимало наукових керівників роботи не читають, а дивляться на відсоток плагіату у звіті. Для них синонімайзинг може підійти.

При класичному рерайті переробляються не окремі слова, а цілі речення. Змінюється послідовність слів, самі слова, манера викладення. Виконуючи такий рерайт, слід позбавитися більшості цитат, які завжди неоригінальні. Слід переписати усі цитати прямою мовою, власними словами.

Глибокий рерайт передбачає зміну структури абзаців і глибоку трансформацію всього тексту, при цьому загальний зміст тексту зберігається.

Щоб його зробити, слід прочитати текст 5-6 разів, виписати тезово найбільш важливі моменти, далі викласти тези в іншій послідовності. Після цього варто закрити всі матеріали і, користуючись лише тезами, написати виклад матеріалу своїми словами (інколи при цьому можна трохи дивитися в оригінал) з додаванням власних думок. На виході маємо текст, який зберігає в цілому смисл початкового тексту, але фактично це вже новий текст. І він оригінальний, якщо все зроблено вірно.

Ще більш дієвим методом отримання унікальних текстів є переказ тексту з кількох джерел. В результаті виходить новий текст, який, якщо джерел багато, вже скоріше не рерайт, а копірайтинг.

Альтернативним методом може бути переклад текстів з інших мов на українську. Проте тут слід мати на увазі, що подібних аматорів багато, і текст уже хтось до вас міг перекласти і "засвітити", а отже він не буде унікальним. Тому необхідна його додаткова перевірка на плагіат.

Стаття не буде повною, якщо не згадати швидкі методи які не є рерайтом і які вже давно не діють. Не підвищує унікальність заміна українських букв на схожі латинські чи грецькі. Деякі антиплагіати вважають замінені букви українськими, інші замінюють їх на правильні, а у звіті розмічають всі такі літери кольором (див. рисунок). Не працює проста розбивка речення на кілька речень чи навпаки просте укрупнення речень. Не впливають на унікальність розділові знаки та (але не в усіх програмах) прийменники.

Антиплагіат і заміна букв: це давно не працює

Рис. Так виглядають результати перевірки, коли змінені українські букви на схожі латинські

Не дивлячись на зазначені труднощі, слід констатувати, що не завжди у студента є вільні кошти, які він готовий дозволити собі витратити на рерайт дипломної. Тому чимало студентів хочуть його виконати власними силами. На цьому навіть можна додатково заробляти, роблячи потім таку роботу для інших.

Якщо в дипломній роботі 100 сторінок – робить хоча б по 5 сторінок рерайту в день – тоді за 20 днів Ви закінчите роботу. Не відволікайтесь на сторонні заняття. Не користуйтеся соціальними мережами, виключіть смартфон, відкладіть ігри. Працюйте в тиші. Зберігайте отриманий матеріал на сторонніх носіях. Щоб нічого не зникло перед самим захистом. Зробили 3 сторінки – перевірте на антиплагіаті отриманий рерайтом новий текст. Доопрацюйте неоригінальні фрагменти, врахуйте отримані результати в подальшій роботі.

Загалом рерайт є непростою роботою, вона не завжди виходить навіть у затятих «ботанів». В такому разі студенти звертаються до професіоналів, які добре знаються на подібній роботі. Завдяки їх сумлінній праці, роботи стають щороку все більш оригінальними. А це вже підвищує планку вимог до оригінальності у самих вишах. Деякі з них уже вимагають 90-95% оригінальності. У цьому змаганні навіть студенти-відмінники уже не перемагають. Без окремої роботи над текстом вони не добирають омріяних відсотків унікальності.

Хоча оплачуваний рерайт – це додаткові гроші, які студенту ніколи не зайві, але диплом, бакалаврська чи магістерська робота – це підсумок багатьох років навчання у виші й захищати його потрібно будь-якою ціною. В цій справі важливий лише кінцевий результат – диплом про вищу освіту. Тому якщо немає часу або можливості самотужки зробити оригінальний текст, доводиться замовляти рерайт дипломної, курсової, статті або іншої роботи. Наша ціна на цю послугу - від 50 грн. за 1 сторінку. Точна ціна залежить: а) від фактичного і потрібного рівня унікальності; б) від тематики; 3) від кількості сторінок. Рерайт робить людина, вручну. Отже на його здійснення потрібен деякий час.

Також пропонуємо альтернативний - більш швидкий і більш доступний варіант технічного підвищення унікальності дипломів, курсових, статей, рефератів та інших робіт. За ціною всього 12 грн. за 1 сторінку. Наприклад, оптимізація 50 сторінок тексту дипломної до 100% унікальності (або до іншого %, але не вище 100%) коштуватиме всього 600 грн.! Порівняно не так вже й багато!

Як це працює

1. Повідомляєте побажання щодо рерайту

Повідомте необхідну унікальність і терміни виконання на rw@antiplagiat.net.ua

    КРОК 1

2. Висилаємо безкоштовний зразок рерайту

Отримуєте приблизно 0,5 сторінки рерайту як зразок

    КРОК 2

3. Частинами оплачуєте і отримуєте рерайт

Оплачуєте рерайт частинами, отримуєте рерайт такими самими частинами

    КРОК 3